O nas

ProSecurity Polska Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na specjalistyczne usługi w zakresie integracji i wizualizacji systemów bezpieczeństwa, w oparciu o systemy informatyczne klasy PSIM (Physical Security Information Management).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, w naszej codziennej pracy, łamiemy standardy, jednocześnie skupiając się na poszukiwaniu wartości dodanej dla użytkowników systemów PSIM, poprzez analizę procesów, ich optymalizację, efektywne „łączenie” danych dostępnych z integrowanych podsystemów, budowanie świadomości, wśród użytkowników końcowych, jak i Inwestorów.

Jesteśmy w pierwszej kolejności Firmą konsultingową, nastawioną na cel i efekt końcowy, która do realizacji swoich projektów stosuje najbardziej efektywne technologie i inżynierską wiedzę. Nasze doświadczenie zawodowe zostało zdobyte w ramach licznych projektów doradczych, wdrożeniowych i rozwojowych systemów klasy PSIM, prowadzonych w różnych sektorach przedsiębiorstw.

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie efektywnego i szybkiego dostępu do informacji, w pełni świadomemu użytkownikowi – stąd duży nacisk kładziemy na pracę z Klientem, jak i zaawansowane szkolenia dla operatorów, podnoszące świadomość skali obecnie występujących zagrożeń w różnych przekrojach. Mamy świadomość, iż dostarczane przez nas rozwiązania są jedynie narzędziami w rękach ich użytkowników.

W obszarze wykonawstwa naszą kadrę konsultantów wspierają doświadczeni instalatorzy systemów bezpieczeństwa.

ProSecurity Polska sp. z o.o.

ul. Batalionów Chłopskich 8 lok. 18
81-452 Gdynia

Oddział Poznań :

ul. Macieja Rataja 16
61-695 Poznań

biuro@prosecuritypolska.pl 

Masz pytania? Pisz śmiało